Życie na poziomie jednego metra nad oceanem

Uwaga! Wideo uruchamiaj zawsze z włączoną blokadą reklam, bo pojawią się uciążliwe reklamy lub okienka z nieprzewidywalnymi stronami, za które nie odpowiadamy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy długo się wgrywają - uruchamiaj je, gdy strona wczyta się w 100%. Film nie działa? Odśwież stronę! Jeśli nadal nie działa - zgłoś to!

Tam nigdy nie bywa zimno, bo temperatura nawet zimą nie spada poniżej 17 stopni Celsjusza, a średnia temperatura latem wynosi 32 stopnie Celsjusza. Raj na Ziemi, czyli Republika Malediwów, potocznie nazywana po prostu Malediwami, znajduje się na południe od Indii i Sri Lanki na Oceanie Indyjskim. Państwo obejmuje łańcuch niemal 1200 wysp koralowych zgrupowanych w atole. Te piękne wyspy z białym piaskiem na niekończących się plażach to największe „koralowe” państwo na świecie o powierzchni 300 kilometrów kwadratowych i długości 750 kilometrów. W 2021 roku na 200 zamieszkanych wyspach żyło ponad 540 tysięcy osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.