Zwierzęta, które uważano za wymarłe, wróciły i mają się dobrze

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wyobraź sobie, że odwiedzasz najzimniejsze tereny naszej planety i wpadasz na włochatego mamuta. Albo obserwujesz tygrysa tasmańskiego, biegającego w jego naturalnym otoczeniu, czy też kuca kaspijskiego, który wygląda jak wyjęty z jakiegoś filmu. Wszystkie te zwierzęta uznawane są od dłuższego czasu za wymarłe, ale co by było, gdyby współczesne technologie mogły przywrócić je do życia? Czy wskrzeszenie jakiegoś gatunku jest możliwe?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.