Zwierzęta, które uważano za wymarłe, wróciły i mają się dobrze

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Wyobraź sobie, że odwiedzasz najzimniejsze tereny naszej planety i wpadasz na włochatego mamuta. Albo obserwujesz tygrysa tasmańskiego, biegającego w jego naturalnym otoczeniu, czy też kuca kaspijskiego, który wygląda jak wyjęty z jakiegoś filmu. Wszystkie te zwierzęta uznawane są od dłuższego czasu za wymarłe, ale co by było, gdyby współczesne technologie mogły przywrócić je do życia? Czy wskrzeszenie jakiegoś gatunku jest możliwe?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.