Zwierzę spotyka właściciela po 10 latach rozłąki

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Większość zwierząt nigdy tak naprawdę nie zapomina miłości i troski swoich właścicieli, a podczas długiej rozłąki odczuwa smutek z powodu rozstania i strach, że człowiek opuści je na zawsze. Jednak podczas spotkania mało kto cieszy się bardziej od zwierzaka, który po długiej rozłące ponownie zobaczył swojego właściciela. A w dzisiejszym odcinku zobaczycie właśnie takie wzruszające chwile podczas spotkań długo niewidzianych przyjaciół.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.