Zrób własnego Transformera z tektury

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Sam jest prawdziwym mistrzem tektury. Mówi, że w godzinę zrobi coś niesamowitego! Ale jak tylko czas mija, okazuje się, że wciąż jest na etapie cięcia tektury na mniejsze kawałki. Z pomocą przychodzi mu jego najlepsza przyjaciółka Sue. Gdy sprawdza, jak mu idzie praca, zauważa, że Sam próbuje zrobić z tektury autobota Bumblebee! To tak ciekawy projekt, że Sue od razu zabiera się za niego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.