Zostawcie jego mózg w spokoju!

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

„Byliście w starożytnej Grecji?”, zapytał wesoło Nikola Tesla widząc nas w chitonach. „Nie, na Bulgotii! Zun-Zuna zesłali do kolonii karnej, gdzie ziemię orzą palcami!”, zapłakała Malina. Według chronowizora grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy przyjaciołom uda się go ocalić? Dokończenie opowieści z trzech poprzednich odcinków. Wideokomiks dla młodzieży od lat 99.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.