Zobaczcie, co potrafi najpotężniejszy byk na świecie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Niektórzy dostają dreszczy już na samo słowo byk, zwłaszcza gdy przed ich oczami staną słynne wściekłe byki z corridy, w których ucierpiało wielu torreadorów. Byka przypominał także mityczny Minotaur – straszny potwór zrodzony ze związku kobiety i byka, pożerający młode dziewczęta i przerażający starożytnych. W prawdziwym świecie byki potrafią imponować nie tylko zaciekłością, ale także rozmiarem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.