Zobaczcie, co dzieje się na najniebezpieczniejszej plaży świata

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Plaża to jedno z najlepszych miejsc na relaks i odpoczynek. Co może być wspanialszego w lecie niż chłodne morze, ciepły piasek i delikatne słońce? Dlatego trudno sobie wyobrazić, że w takim miejscu może czyhać na nas niebezpieczeństwo, ale to prawda! Rekiny, które coraz częściej pływają bardzo blisko brzegu, umiejętnie maskujące się krokodyle i miniaturowe, jadowite meduzy, prawie nie do zauważenia w czystej wodzie – to tylko część listy niebezpieczeństw, jakie mogą czyhać na nas podczas wypoczynku na wybrzeżu. Aby zapewnić Wam bezpieczeństwo w przyszłości, opowiemy dziś o najniebezpieczniejszych plażach świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.