Zo Verliefd (Tak zakochana)

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Laura Omloop z Belgii mając 10 lat wzięła udział w 2009 r. konkurs Junior Eurovision Song Contest piosenką pt. “Zo verliefd” (“Tak zakochana”). Choć nie zdobyła pierwszego miejsca, w ciągu zaledwie dwóch tygodni jej piosenka znalazła się na szczytach belgijskich list przebojów. Śpiewa po niderlandzku (czyli po holendersku) – jednym z trzech języków urzędowych Belgii (obok francuskiego i niemieckiego).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.