Złudzenia optyczne, które mogą wiele o tobie powiedzieć

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Lewa i prawa półkula mózgu funkcjonują nieco inaczej, a to w jaki sposób myślisz zależy od tego, która z nich dominuje. Istnieje wiele testów, które mogą powiedzieć więcej na temat Twoich cech osobowości i procesu myślowego. Na przykład niezmiernie popularne są testy z wykorzystaniem efektu złudzenia optycznego. Przede wszystkim, zwróć uwagę na pierwszy obraz, który rzuci ci się w oczy, ponieważ po chwili dostrzeżesz na rysunku również inne rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.