Złoty motyl

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W pływaniu sukces nigdy nie jest dziełem przypadku. Nie da się po prostu zrobić mistrzowskiej formy w tydzień… Długie, często męczące i monotonne treningi składają się perfekcyjne przygotowanie do zawodów. Dyscyplina i wyrzeczenia są podstawą codziennych wyborów, jednak dzięki temu mamy gwarantowany efekt. Najlepiej wie o tym nasz dzisiejszy bohater – 18-letni Janek, który pływanie trenuje od 10 lat, pod okiem trenerów Grzegorza Kircuna oraz Janusza Lwa-Mirskiego w Polonia Warszawa – Sekcja Pływacka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.