Złodziej chciał wyrwać kobiecie torebkę, lecz nie spodziewał się, kto ruszy jej z pomocą

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Psy ratownicze posiadają predyspozycje do tego by służyć i bronić ludzi. Często słyszy się historie o czworonogach, które uratowały życie człowiekowi. Ale co w sytuacji, gdy pies nie jest zbyt duży? Czy wystarczy mu odwagi, by bronić swojego właściciela? A jeśli jest to bezpański kundel? Czy chodzie on chronił obcego człowieka? Czy prawdą jest, że takie zwierzęta są niebezpieczne i tylko sprawiają problemy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.