Złącz kciuk z małym palcem i zobacz, jak jesteś wyjątkowy

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Chcesz zobaczyć, jak jesteś wyjątkowy? Jest na to prosta sztuczka! Złącz mały palec z kciukiem i sprawdź, czy na nadgarstku pojawi się ścięgno napinanego mięśnia. Bez względu na rezultat, zobaczysz, czy jesteś wyjątkowy, czy nie! A takich testów jest znacznie więcej, na przykład rolowanie języka czy sprawdzanie, w jakim kierunku skręcają się twoje włosy. Możesz mieć jedne z najrzadszych cech ciała, którymi może się pochwalić tylko 1% populacji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.