Złącz kciuk z małym palcem i zobacz, jak jesteś wyjątkowy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Chcesz zobaczyć, jak jesteś wyjątkowy? Jest na to prosta sztuczka! Złącz mały palec z kciukiem i sprawdź, czy na nadgarstku pojawi się ścięgno napinanego mięśnia. Bez względu na rezultat, zobaczysz, czy jesteś wyjątkowy, czy nie! A takich testów jest znacznie więcej, na przykład rolowanie języka czy sprawdzanie, w jakim kierunku skręcają się twoje włosy. Możesz mieć jedne z najrzadszych cech ciała, którymi może się pochwalić tylko 1% populacji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.