Zemsta Różowej Pantery

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Aby zyskać zaufanie amerykańskiej mafii, francuski łącznik Philippe Douvier postanawia zabić Jacquesa Clouseau. Nieśmiertelny inspektor zostaje zwabiony w zasadzkę, jednak w wyniku zbiegu okoliczności ginie w niej przypadkowy mężczyzna. Wszyscy są przekonani, że ofiarą zamachu był Clouseau. Inspektor Dreyfus, który zostaje zwolniony ze szpitala psychiatrycznego, rozpoczyna poszukiwanie sprawców zbrodni. Zagadkę próbuje rozwiązać także sam Clouseau przy pomocy służącego Cato i pięknej Simone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.