Żegnaj, Christopher Robin

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Pod koniec I wojny światowej brytyjski pisarz Alan Alexander Milne przeprowadza się z rodziną na wieś. Mężczyzna ma nadzieję, że odnajdzie ukojenie i spokój, które pomogą zapomnieć o wojennych doświadczeniach. Podczas beztroskich zabaw ze swoim synem Christopherem Robinem w jego głowie pojawia się myśl, aby stworzyć opowieść dla dzieci. W ten sposób A.A. Milne spisuje na kartkach losy Kubusia Puchatka, który niebawem staje się ulubionym książkowym przyjacielem dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.