Zbuduj domek z drewnianych palet (i inne projekty z żywicy i drewna)

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Każdego dnia na śmietniku ląduje mnóstwo drewnianych palet, których już nikt nie potrzebuje. Ludzie używają ich do transportu różnych rzeczy, a potem wyrzucają. A co jeśli wam powiemy, że istnieje mnóstwo projektów, które można z nich zrobić? I dziś pokażemy wam jeden z nich. Weźmiemy kilka palet, połączymy je i stworzymy przytulną i przestronną budę dla psa. Obejrzyjcie filmik, żeby zobaczyć, jak ją ocieplić i udekorować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.