Zasady

Rejestrując się zgadzasz się na te zasady:

1. Każdy może się zarejestrować i publikować. Nie musisz podawać prawdziwych danych osobowych – wystarczy pseudonim (login) i adres e-mailowy. E-mail nie może być tymczasowy, bo jak odzyskasz hasło do konta, jeśli e-mail przestanie działać? E-maile nie są przekazywane żadnym firmom.

2. Zarejestrowany użytkownik otrzymuje własną podstronę użytkownika ze swoimi wpisami. Ma prawo usunąć swoje wpisy i komentarze. Może również w profilu użytkownika samodzielnie usunąć swoje konto.

3. Użytkownicy niezarejestrowani mogą publikować anonimowo wpisy z wklejkami wideo, ale nie mogą ich usuwać.

4. Można publikować tylko wklejki filmów dla dzieci i młodzieży zgodne z kategoriami tematycznymi „Junior Filmu”. Nie publikujemy vlogów, słuchowisk i podcastów.

5. Wpisy i komentarze mogą publikować tylko użytkownicy zarejestrowani. Ponieważ jest to portal dla dzieci i młodzieży, dlatego dla ich bezpieczeństwa wpisy i komentarze trafiają do akceptacji i moderacji. Komentarze niebezpieczne (hejterskie, sekciarskie, patologiczne, marketingowe, trollerskie, etc.) są odrzucane.

6. Zanim dodasz wpis z wideo – sprawdź w wyszukiwarce portalu, czy już go nie opublikowano! Można publikować ponownie wklejkę filmu, który przestał działać.

7. Po dodaniu wpisu lub komentarza – uzbrój się w cierpliwość. Administrator loguje się raz dziennie, więc akceptacja może potrwać do 24 godzin.

REJESTRACJA TUTAJ

Jeśli będziesz miał problemy z logowaniem się, ponieważ antyspam zablokuje konto – nie przejmuj się i wyślij wiadomość, a zostanie odblokowane.

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.