„Zamarznięty smok”, który tkwił w lodzie przez 76 milionów lat

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jak wyglądała Ziemia u zarania dziejów? Naukowcy wciąż dokonują nowych odkryć i przedstawiają coraz to nowe fakty o naszej planecie oraz gatunkach roślin i zwierząt, które zamieszkiwały ją miliardy lat temu. Odnaleźli w lodzie wiele świetnie zachowanych ciekawostek. Jedną z nich był „zamarznięty smok” w Kanadzie. To i 11 innych obiektów znalezionych w wiecznej zmarzlinie przyprawiły niejednego naukowca o dreszcze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.