Zakazane teksty w Biblii, o których Kościół nikomu nie mówi

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

„Biblia” to podstawa i źródło wiary chrześcijańskiej. Jak się jednak okazuje „Biblia” jaką znamy obecnie jest dość przekłamana. Na przestrzeni tysięcy lat pismo święte było wielokrotnie modyfikowane. Wysoko postawieni hierarchowie kościelni usuwali z niego również wiele niepasujących do obecnej wizji świata treści. W dzisiejszym odcinku przedstawimy wam kilka najciekawszych zapisów, które zostały usunięte z „Biblii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.