Zakazane teksty w Biblii, o których Kościół nikomu nie mówi

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

„Biblia” to podstawa i źródło wiary chrześcijańskiej. Jak się jednak okazuje „Biblia” jaką znamy obecnie jest dość przekłamana. Na przestrzeni tysięcy lat pismo święte było wielokrotnie modyfikowane. Wysoko postawieni hierarchowie kościelni usuwali z niego również wiele niepasujących do obecnej wizji świata treści. W dzisiejszym odcinku przedstawimy wam kilka najciekawszych zapisów, które zostały usunięte z „Biblii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.