Zakazana archeologia, czyli niewygodna prawda dla ludzkości

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Ludzie z natury interesują się przeszłością. Zawsze robimy co w naszej mocy, aby dowiedzieć się o ludziach i cywilizacjach żyjących wiele lat przed nami. Większość z nas zastanawia się, w jaki sposób doszliśmy do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj, a jest tak wiele tajemnic dotyczących ludzkości, które z biegiem czasu zostały zapomniane. Eksperymentowano z wieloma technologiami, ale większość z nich została utracona, uszkodzona lub pozostaje niewyjaśniona. Dziś przyjrzymy się kilku przedmiotom zakazanej archeologii, które mogą na zawsze zmienić historię ludzkości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.