Zagubione Dzieci Buddy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Bohaterem dokumentu Marka Verkerka jest mnich Abbot Phra. Na pierwszy rzut oka nie przypomina on typowego mnicha – potężnie zbudowany, z ciałem pokrytym tatuażami, bywa szorstki, działa impulsywnie. Ale widz wie, że wszystkie działania byłego żołnierza i mistrza tajskiego boksu są robione dla dobra dzieci, którymi się opiekuje. Phra bowiem doznał duchowego oświecenia i postanowił poświęcić całe swoje życie dla dzieci z pogranicznych wiosek. Przekazuje im swoją miłość do boksu, jazdy konnej, uczy medytacji, ale co najważniejsze tworzy wielu z nim jedyne miejsce, które mogą nazwać domem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.