Zaginiony samolot wylądował 37 lat po starcie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W historii światowego lotnictwa znikanie samolotów wcale nie należy do rzadkości. Dzięki mediom wypadki te otacza zwykle aura tajemniczości i mistycyzmu. A jednak łączy je jedna wspólna cecha: wszystkie zdarzyły się nad oceanem, gdzie poszukiwania z oczywistych względów są trudne, a czasem wręcz niemożliwe. Należy pamiętać, że typowy nagłówek „samolot zniknął z radarów” nie oznacza, że ​​maszyna zniknęła bez śladu, lecz po prostu przestała wysyłać sygnały lub odpowiadać na wołania dyspozytorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.