Zaginiona opowieść o domu bogów i krainie gigantów

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Legendy, sagi, a nawet starożytne pisma opowiadają o istnieniu legendarnych cywilizacji na długo przed tym, gdy człowiek postawił stopę na tym świecie. Według mitologii greckiej jeden z tych nadprzyrodzonych ludów zadomowił się w krainie zwanej Hiperboreą, miejscu otoczonym nie tylko rajskim pięknem, ale także wielkimi tajemnicami. W dzisiejszym filmie dowiesz się, jak starożytni autorzy opisali fascynujące królestwo Hiperborei i o co chodzi z jego gigantycznymi mieszkańcami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.