Zaginiona czarna piramida odkryta w starożytnych zapisach

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Płaskowyż Giza w Egipcie jest jednym z najbardziej znanych miejsc historycznych na świecie. Ale co, jeśli jego trwały obraz, który znamy dzisiaj, jest nieprawdziwy? Według niektórych zapisów historycznych, nasza współczesna koncepcja Gizy jest niekompletna, brakuje kluczowych cech obecnych w czasach starożytnych Egipcjan. Czy to prawda? Jeśli brakuje jakichś elementów, gdzie się znalazły? I jakie inne tajemnice płaskowyżu Giza mogą czekać na odkrycie? W dzisiejszym odcinku spróbujemy odpowiedzieć na te nurtujące pytania i po raz kolejny zagłębimy się w świat egipskich tajemnic. Najpierw jednak przypomnę o włączeniu powiadomień, jeśli nie chcesz przeoczyć innych fascynujących ciekawostek o otaczającym nas świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.