Zabawka

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Francuska komedia. Dziennikarz François Perrin zostaje zatrudniony w redakcji gazety, której właścicielem jest bezwzględny multimilioner, który zwalnia ludzi bez powodu, gdy ma na to ochotę lub zły humor. Podczas przygotowywania artykułu o jednej z galerii handlowych należących do biznesmena, dziennikarz zostaje wybrany jako… zabawka przez syna szefa. Ze strachu przed utratą pracy godzi się być absurdalną zachcianką chłopca. Co z tego wyniknie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.