Za podróż tym pociągiem w Indiach zapłacisz ponad 20 000 dolarów

Uwaga! Wideo uruchamiaj zawsze z włączoną blokadą reklam, bo pojawią się uciążliwe reklamy lub okienka z nieprzewidywalnymi stronami, za które nie odpowiadamy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy długo się wgrywają - uruchamiaj je, gdy strona wczyta się w 100%. Film nie działa? Odśwież stronę! Jeśli nadal nie działa - zgłoś to!

Czy macie ochotę przejechać się luksusowym pociągiem? Dziś macie okazję odbyć taką wirtualną podróż! Maharajas’ Express to najdroższy pociąg w Indiach. W wagonach tej luksusowej kolejki możecie zwiedzić 12 miast, a przy okazji przeżyć coś niezapomnianego. W czasie podróży możecie na przykład poznać członków rodziny królewskiej albo wybrać się na mecz polo na słoniach. A więc bilet w dłoń i jedziemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.