Z tego więzienia nikt jeszcze nie uciekł

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Niemal we wszystkich krajach toczy się dyskusja o konieczności ochrony praw więźniów, prowadzeniu resocjalizacji i zakazie kary śmierci. Dlatego wiele europejskich więzień zaczyna bardziej przypominać domy opieki niż miejsca odosobnienia. Jednak w wielu, nawet wysoko rozwiniętych krajach, jest inaczej. Dzisiaj opowiem wam, jak wyglądają najbardziej strzeżone więzienia na świecie. W jakich warunkach przebywają więźniowie niesławnego indyjskiego więzienia i jak pilnuje się najgroźniejszych przestępców skazanych na dożywocie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.