Z tego więzienia nikt jeszcze nie uciekł

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Niemal we wszystkich krajach toczy się dyskusja o konieczności ochrony praw więźniów, prowadzeniu resocjalizacji i zakazie kary śmierci. Dlatego wiele europejskich więzień zaczyna bardziej przypominać domy opieki niż miejsca odosobnienia. Jednak w wielu, nawet wysoko rozwiniętych krajach, jest inaczej. Dzisiaj opowiem wam, jak wyglądają najbardziej strzeżone więzienia na świecie. W jakich warunkach przebywają więźniowie niesławnego indyjskiego więzienia i jak pilnuje się najgroźniejszych przestępców skazanych na dożywocie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.