Z naszego klozetu wyskoczył… Arbuz!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wideokomiks dla młodzieży od lat 99. Arbuz postanowił odtworzyć recepturę płynu pomniejszającego „Wypij mnie”, ale coś poszło nie tak i… zobacz, co z tego wynikło! Uwaga! Ten odcinek nawiązuje do odcinka pt. „Z naszego klozetu wyskoczył szczur!” oraz jest kontynuacją odcinka „Mama, pats! Goły klasnoludek!”. Obejrzyj je, jeśli nie znasz, aby prawidłowo zrozumieć fabułę. Po napisach końcowych dodatkowy obrazek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.