Wyspa Miliarderów – najdroższy adres na świecie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Fisher Island to najdroższy adres na świecie i jedno z najbardziej zamkniętych miejsc w USA. Mieszka tu największa liczba miliarderów i multimilionerów na metr kwadratowy na świecie. Wyspa otoczona jest plażami z piachu, przywiezionego z Bahamów. Obsadzona palmami i orchideami sprowadzanymi z Oceanu Indyjskiego i południowego Pacyfiku. Wypełniona dźwiękami tukanów i papug makao zamkniętych w klatkach. Specjalni pracownicy codziennie wynoszą klatki na świeże powietrze, tak jakby, wyprowadzają ptaki na spacer. Fisher Island nazywana jest wyspą marzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.