Wyspa Lord Howe – rajski ogród między Australią a Nową Zelandią, gdzie nie każdy może się dostać

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Na naszej planecie, mocno zniszczonej przez człowieka, nie ma już wielu zakątków, w których zachowała się niemal dziewicza przyroda z jej wyjątkowymi mieszkańcami. Wśród nich można wymienić małą wyspę Lord Howe – to prawdziwa perła Oceanu Spokojnego. Słynie z wielu endemicznych gatunków ptaków i roślin, najbardziej wysuniętej na południe rafy koralowej świata i lokalnych mieszkańców, którzy strzegą swojego małego raju przed nowoczesną cywilizacją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.