Wyrzucasz łykowate włókna z banana? Przestań to robić!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Zwykłe rzeczy, z którymi stykamy się na co dzień, często kryją w sobie wiele różnych tajemnic, o których niewiele z nas wie. Oto tylko kilka fascynujących, zaskakujących, a czasem nawet nieco dziwnych faktów, których dowiedzieliśmy się o jedzeniu. Okazuje się, że jeśli wetrzesz ząbek czosnku w stopy, poczujesz jego smak w ciągu 15 minut, owoc o trudnej nazwie stelechokarpus ma supermoc bo sprawia, że pot pachnie fiołkowo, a mięso łososia hodowlanego jest w rzeczywistości… białe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.