Wyprawka do szkoły z Rickiem i Mortym — 7 przedmiotów

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Klasa Sama tak się nudziła na lekcjach, że niektórzy zasnęli! Ale nasz różowy szlam postawił im wyzwanie. Chcecie zrobić coś ciekawego, co ożywi nieco nastrój na lekcjach Dobrze! Zrobimy wyprawkę szkolną, którą można się bawić! Najpierw poszukamy zwyczajnego, nudnego kubeczka i zamienimy w stojak na długopisy w stylu kreskówki „Rick i Morty”. Ooo! Udało się! Ale ostrożnie! Nie mówcie nauczycielce, co robimy. Potem zrobimy jeszcze parę innych przedmiotów, na przykład flamaster, który zmienia się w ogóra Ricka, ołówek z ciałem i twarzą i podkładkę pod mysz ze świetnym wzorem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.