Wynalazki naukowe, które zabiły niezliczoną liczbę ludzi!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wynalazki i postęp to coś, co powinno pomagać ludzkości, ale te eksperymenty nie zawsze idą zgodnie z planem. Czasami przynoszą tylko straty materialne, niestety czasami kończą ludzkie życie. Ponadto wynalazki naukowe nie zawsze przyczyniają się do dobrobytu wszystkich. Niektóre z nich to także próby, które zakończyły się fiaskiem lub pojawiły się na rynku w niewłaściwym czasie. W tym filmie przedstawimy ciekawe przypadki, w których eksperymenty i wynalazki doprowadziły do zagrożenia niezliczonych ludzi. Zaczyna się to od budowy balonów na ogrzane powietrze i innych maszyn latających, a kończy na produkcji śmiercionośnych chemikaliów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.