Wyjątkowy kraj z najwyższymi dochodami na świecie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dziś poznacie bardzo interesujący kraj. Wielu miliarderów wybiera tę część świata, aby tu zamieszkać. Znajdują się tu tylko 2 więzienia, a od 2020 roku transport publiczny jest w pełni bezpłatny. Kraj ten znajduje się w czołówce rankingu najzamożniejszych krajów świata, a pensje są najwyższe. Nie tak dawno temu stolica była praktycznie wsią, ale w ciągu mniej więcej 20 lat kraj ten zamienił się w jedno z finansowych centrów planety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.