Wyjaśniamy 12 sztuczek magicznych

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Doświadczony magik potrafi tak poprowadzić pokaz, żeby wzbudzić w widowni poczucie oczekiwania na nieprawdopodobną sztuczkę. Nierzadko zdarza się, że iluzjoniści naprawdę są zdolni robić rzeczy, które zaprzeczają wszelkim znanym prawom wszechświata. Mało tego. Potrafią stworzyć taką atmosferę zachwytu, że żaden widz nawet się nie zastanowi, czy to, co widzą, w dalszym ciągu jest sztuczką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.