Wszyscy śmiali się z pomysłu autysty. Po dwóch latach wielu mu zazdrości!

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

W naszych czasach coraz więcej rodziców narzeka, że ich dzieci choć wydają się całkiem dorosłe, to nie robią żadnych planów na przyszłość. Bywa też odwrotnie, kiedy młodzi mają wielki zapał do pracy, ale nic im się nie udaje. I jak pokazuje nasza historia, nigdy nie należy się poddawać, bo każda porażka może być początkiem czegoś wielkiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.