Wszechświat nie jest nieskończony. Otacza go mur

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Zawsze znajdą się takie ciekawostki o kosmosie, o których wcześniej nie słyszałeś. One nigdy się nie nudzą. Wszechświat, jaki znamy, narodził się bardzo dawno temu za sprawą Wielkiego Wybuchu. Przez ten czas kosmos znacząco się rozciągną. Ale nawet tak wielkie obiekty mają swoje granice. Naukowcy odkryli mur na granicy naszego Wszechświata. Odkryjmy, co znajduje się za granicą oddzielającą nasz Wszechświat od innego… Gotowy na podróż kosmiczną?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.