Wśród nas żyje robak, który chodził z dinozaurami po Ziemi

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dlaczego dinozaury wyginęły? Było to tak dawno temu, że do tej pory poszukujemy odpowiedzi. Ale w czasach wielkich gadów żyły też robale, które można spotkać do dziś. Co to za owady? Przed wami opowieść o najbardziej niezniszczalnym insekcie wszech czasów. Co ciekawe, była to pierwsza istota zamieszkująca jaskinie. I nawet ogromnej asteroidzie nie udało się odstraszyć tego robala!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.