Włóż na noc cebulę do skarpet, a rano zobaczysz, co się stanie!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W piątkowy wieczór po pracy postanawiasz pojechać na weekend od babci. Przygotowała oczywiście pyszną kolację i wysłuchała wszystkich twoich opowieści. Wspominasz jej, że przez klimatyzację w pracy złapałeś chyba jakieś przeziębienie i kilka razy zakaszlałeś. Babcia nic nie powiedziała i tylko pokiwała głową, przebiegle się uśmiechając, jakby coś kombinowała. Kładziesz się do łóżka i śpisz jak niemowlę. Następnego ranka budzisz się z cebulą w skarpetach i piłką tenisową przyklejoną do pleców. Co to ma znaczyć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.