Włóż do pralki chusteczki nawilżane i zobacz, co się stanie

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach nie ma nic prostszego niż pranie. Po prostu wrzuca się zabrudzone ciuchy do pralki i po chwili wyjmuje czyste, prawda? Mamy kilka wskazówek, które sprawią, że robienie prania będzie znacznie przyjemniejsze! Na przykład, przed włożeniem ubrań do pralki, umieśćcie w niej mokre chusteczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.