Włócząca się mama-kotka przyniosła swoje małe do szpitala po natychmiastową pomoc

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Zwierzęta z natury są raczej miłe i ufne wobec ludzi. Żyje im się szczególnie dobrze w tych krajach, gdzie istnieją państwowe programy pomocy zwierzętom i panuje ich powszechne uwielbienie. Taki kraj to dla przykładu Turcja. Muzułmanie, stanowiący większość ludności tego państwa, wierzą w proroka Mahometa. Jego ulubionym zwierzęciem był kot. Właśnie dlatego każdy prawdziwy muzułmanin cieszy się, kiedy może pomóc temu zwierzęciu nawet w najtrudniejszej sytuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.