Właściciel uczy psy nowej komendy, ale spójrzcie, co w tym czasie robi kot

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wszyscy wiemy, że prawie każdy pies może nauczyć się wykonywać tak proste komendy jak „siad” czy „podaj łapę”. Istnieje też wiele bardziej skomplikowanych trików, które przy odpowiednim treningu mogą wykonywać nasi czworonożni przyjaciele. A co z innymi, równie kochanymi zwierzakami, takimi jak koty? Większość właścicieli kotów nawet nie myśli o tresowaniu swoich puszystych podopiecznych, uważając je za zwierzęta zbyt kochające wolność i niezależne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.