Władca pierścieni

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Młody hobbit z Shire, Frodo Baggins, zostaje obarczony niezwykle odpowiedzialnym zadaniem. Wraz z przyjaciółmi: hobbitami Samem, Merrym i Pippinem, czarodziejem Gandalfem, mężczyznami Boromirem z Gondoru i Aragornem, elfem Legolasem i krasnoludem Gimlim, musi zanieść magiczny pierścień do krainy ciemności – Mordoru – i zniszczyć go. Dziewięcioosobowa Drużyna Pierścienia jest ścigana przez wrogów i stawia czoła wielu niebezpieczeństwom, przemierzając krainę Śródziemia. Jest to niezwykła opowieść o odwiecznej walce dobra ze złem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.