Władca much

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Uwaga – tego filmu ze względu na trudną fabułę nie powinny oglądać osoby poniżej 12 roku życia – jest skierowany do starszej młodzieży. Thriller i dramat psychologiczny powstały na motywach powieści Williama Goldinga nagrodzonej literacką Nagrodą Nobla. Adaptacja z 1963 r., w odróżnieniu od ocenzurowanego światopoglądowo filmu z 1990 roku, jest wierna literackiemu pierwowzorowi. Ocalała z katastrofy grupa chłopców próbuje na bezludnej wyspie zorganizować życie społeczne, starając się naśladować dorosłych. W miarę upływu czasu coraz bardziej dziczeją, a narastająca wśród nich agresja prowadzi do tragedii. Player może NIE DZIAŁAĆ w Operze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.