Wilk – wróg czy przyjaciel?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Autorzy dokumentu przyglądają się sytuacji wilków w Stanach Zjednoczonych, oddając głos zarówno miłośnikom tych zwierząt jak i tym, którzy widzą w nich tylko zagrożenie. Biolodzy i pracownicy parków narodowych patrzą na coraz liczniejsze watahy inaczej niż farmerzy i myśliwi. A program reintrodukcji wilków, swego czasu niemal doszczętnie wytępionych, budzi w Amerykanach skrajne emocje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.