Vlk a zajačik (Wilk i zajączek)

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Piosenka grupy Smejko a Tanculienka ze Słowacji „Vlk a zajačik” („Wilk i zajączek”). Generalnie chodzi w niej o to, że Wilk jest analfabetą (nie potrafi czytać i pisać, bo nie chodził do szkoły) i daje się zamknąć za kratki sądząc, że to szkoła dla zajączków, w której będzie mógł się nimi najeść. Język słowacki jest bardzo podobny do polskiego, więc reszty fabuły się domyślisz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.