Wiktoria Gabor podbije Europę? Czuje stres przed Eurowizją Junior 2019?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

24 listopada w Gliwicach odbędzie się koncert finałowy 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Polskę będzie reprezentować młodziutka Wiktoria Gabor, z która kilka dni temu opowiedziała nam o przygotowaniach do imprezy! Sprawdźcie, co powiedziała Wiktoria Gabor! Jej piosenkę startującą w konkursie możecie posłuchać TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.