Wieloryb po raz pierwszy zobaczył pingwina i oto, co stało się później

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Prawie każdy lubi obserwować zwierzęta, a jeszcze bardziej fascynuje nas patrzenie na nie w niezwykłych sytuacjach. Bardzo często w obcym środowisku zwierzęta zachowują się zupełnie nie tak, jakbyśmy tego oczekiwali. Co się stanie, gdy słoń zobaczy swoje odbicie w lustrze? Jak wyglądało spotkanie pingwina z ogromną białuchą? Czy niedźwiedzia polarnego można nauczyć gry w piłkę? Obejrzyjcie wideo do końca, aby uzyskać odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.