Wielki Kanion Kolorado

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Park Narodowy Wielki Kanion Kolorado znajduje się w Arizonie, na południowym zachodzie Stanów Zjednoczonych. Swoim zasięgiem obejmuje zarówno sam Wielki Kanion, jak i rozległe obszary wzdłuż obu krawędzi. Czas powstania Kanionu szacuje się na około 10 milionów lat, tyle potrzebowała natura, aby ukształtować to piękne miejsce. Pokażemy Ci, że Wielki Kanion to nie tylko skały, lecz ogrom wodospadów, jaskiń i lasów. Dzięki filmowi poznasz historię ludzi, którzy starali się zbadać to niezwykłe miejsce i przekonasz się, że Kanion nigdy nie wygląda tak samo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.