Wielka Brytania buduje najdroższą linię kolejową na świecie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Transport kolejowy w Wielkiej Brytanii odnotował ponad dwukrotny wzrost w ciągu ostatnich 20 lat. Chociaż w poprawę sieci zainwestowano przeszło 100 miliardów dolarów, sieć kolejowa nie była w stanie sprostać zwiększonemu zapotrzebowaniu. Można byłoby rozwiązać ten problem poprzez modernizację istniejących linii, ale szacuje się, że wymagałoby to zamykania stacji aż 2700 razy podczas weekendów w ciągu najbliższych… 15 lat, powodując poważne problemy z podróżowaniem po całym kraju. Aby tego uniknąć, brytyjski Departament Transportu uruchomił w 2009 roku projekt HS 2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.