Widzieliście kiedyś, jak rodzi się kameleon? Najbardziej niezwykłe narodziny zwierząt na świecie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Nauka cały czas intensywnie się rozwija i wiemy już bardzo dużo na temat tego jak funkcjonuje nasz świat. Jednak o czym jeszcze powinniśmy wiedzieć? Tajemniczy świat zwierząt często nas zaskakuje i to nawet, wydawałoby się, na pozór w oczywistych kwestiach, takich jak na przykład, sposoby rozmnażania. Naiwne, malutkie, kruche i bezbronne potomstwo zwierząt jest w stanie poruszyć nasze serca. Dzisiaj opowiem wam w jak niezwykły sposób przychodzą wybrane przeze mnie gatunki zwierząt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.